Aktualne oferty pracy

Spółdzielcza Mleczarnia SPOMLEK,
Oddział w Chojnicach
producent marki Serenada i Skarby Serowara
poszukuje Kandydata na stanowiska:

DORADCA ROLNICZY
Miejsce pracy: Chojnice

Wymagania:
• wykształcenie wyższe rolnicze, zootechniczne, weterynaryjne lub pokrewne
• komunikatywność, umiejętność organizacji pracy oraz prowadzenia negocjacji
• prawo jazdy kat. B
Ogólny zakres obowiązków:
• współpraca z gospodarstwami w ramach przydzielonego terenu działania
• monitoring i kontrola przydzielonych gospodarstw
• prowadzenie wymaganej dokumentacji
Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• rozwój zawodowy
• wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy,
• ciekawą i pełną wyzwań pracę w nowoczesnej organizacji.

Prosimy o przesłanie aplikacji (CV i listu motywacyjnego) w formie elektronicznej na adres:

rekrutacja@spomlek.pl (w temacie proszę wpisać: DORADCA ROLNICZY ) lub osobiście w Oddziale w Chojnicach ul. Igielska 9 (dział kadr) do dnia 19 maja 2017.

 Prosimy o załączanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych tekst jednolity: Dz. U. 2015.2135 ze zm.).

MECHANIK

Wymagania:
 Wykształcenie średnie techniczne – kierunkowe (automatyka, elektryka, elektronika, elektromechanika, mechatronika i pokrewne).
 Doświadczenie w dziale Utrzymaniu Ruchu – mile widziane.
 Wykonywanie bieżących napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych.
 Utrzymanie parku maszynowego w dobrym stanie technicznym.
 Diagnozowanie usterek i wdrażanie działań zapobiegawczych.
 Konserwacja, naprawa i modernizacja układów sterowania procesów produkcyjnych.
 Praca w systemie zmianowym.

Oferujemy:

 Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
 Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
 Ciekawą i pełną wyzwań pracę w nowoczesnej organizacji.

Prosimy o przesłanie aplikacji (CV i listu motywacyjnego) w formie elektronicznej na adres: rekrutacja@spomlek.pl (w tytule proszę wpisać: MECHANIK), lub osobiście w Oddziale w Chojnicach ul. Igielska 9 (dział kadr) do dnia 19 maja 2017.

Prosimy również o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych tekst jednolity: Dz. U. 2015.2135 ze zm.).

AUTOMATYK

Wymagania:
 Wykształcenie wyższe /automatyka i robotyka lub pokrewne/
 Wiedza z zakresu budowy maszyn i systemów sterowania
 Umiejętność czytania i analizowania schematów elektronicznych
 Doświadczenie mile widziane

 Prace w zakresie usuwania awarii oraz modernizacji systemów sterowania procesów produkcyjnych
 Diagnostyka i usprawnianie maszyn
 Analiza raportów z awarii
 Kontrola elementów bezpieczeństwa
 Praca w systemie zmianowym

Oferujemy:

 Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
 Ciekawą i pełną wyzwań pracę w nowoczesnej organizacji

rekrutacja@spomlek.pl (w temacie proszę wpisać: AUTOMATYK) lub osobiście w Oddziale w Chojnicach ul. Igielska 9 (dział kadr) do dnia 19 maja 2017.

Zachęcamy do przesyłania swoich aplikacji. Więcej w zakłądce "Jak aplikować".