Aktualności

Obrazek dla aktualności
09.06.2017 |
 Ser Mleczny zdobył nagrodę Perły Rynku FMCG

Brąz w kategorii „Nabiał” dla Sera Mlecznego od Serenady to znakomite wyróżnienie w na tle 54 produktów spożywczych ocenianych na podstawie badań Perły Rynku FMCG 2017 i Perły Rynku Kosmetycznego 2017.

 

Gala wręczenia nagród Perły Rynku FMCG odbyła się 6 czerwca w Pałacu Sobańskich w Warszawie. Uroczystość zorganizowano z wielkim rozmachem, a gościli na niej właściciele firm, dyrektorowie, członkowie zarządów i managerowie.

 

Dla naszej firmy szczególnie ważne jest to, że nagrody są przyznawane są na podstawie opinii osób ściśle związanych z handlem i dystrybucją – mówi Paweł Gaca, v-ce prezes Spomleku – Produkty zostały osobiście sprawdzone przez jury.Oceniano nie tylko smak, ale także jakość wykonania, atrakcyjność opakowania, a nawet komunikację marki z odbiorcami. Jesteśmy ogromnie dumni, że Ser Mleczny okazał się produktem wyjątkowym pod każdym względem – dodaje Gaca.

Ser Mleczny to wyjątkowy produkt serowarski, który charakteryzuje się łagodnym i kremowym smakiem. Każdy jego kawałek to zdrowa porcja białka oraz witamin!
Jest to ser w 100 % zdrowy, ponieważ nie zawiera w swoim składzie żadnych konserwantów ani barwników. Ponadto pozbawiony jest laktozy i jest odpowiedni dla wegetarian. Niemal 100% jego składu to mleko. Czysta etykieta tego sera to tylko trzy składniki: mleko, bakterie fermentacji mlekowej oraz sól. Tak prosty skład gwarantuje naturalność i klasyczny, tradycyjny smak produktu, a jednocześnie jego wysokie walory zdrowotne i odżywcze.

Ceniony jest przez matki, które wybierają go dla swoich dzieci jako doskonały składnik kanapek, dań na ciepło, jak również zdrowych przekąsek. Ser Mleczny jest doskonałym produktem dla osób dbających o zdrowy styl życia.