Archiwum aktualności

Obrazek dla aktualności
06.02.2017 |
Ser Mleczny z godłem „Doceń Polskie”

Ser Mleczny Serenada produkowany w Spółdzielczej Mleczarni Spomlek otrzymał maksymalną notę zyskując tytuł TOP PRODUKT „Doceń Polskie”. Certyfikat świadczy o wysokiej jakości sera i podkreśla jego walory – bez barwników i konserwantów.

Wyróżnienie TOP PRODUKT „Doceń Polskie” nadawane jest polskim produktom, które podczas audytu żywności zdobędą wysokie noty przyznawane przez Lożę Ekspertów. Punkty można zdobyć za smak, wygląd oraz stosunek jakości do ceny.

Ser Mleczny od Serenady spełnił wszystkie kryteria certyfikacji oraz zdobył najwyższe noty ekspertów – specjalistów posiadających doświadczenie w branży spożywczej.
Marka Serenada wpisuje się w zdrowy trend żywności, czego dowodem jest ser Mleczny z tzw. „czystą etykietą” produkowany z czterech składników: mleka, bakterii fermentacji mlekowej, podpuszczki i soli. Konsumenci coraz częściej zwracają uwagę też na pochodzenie produktu. Rodzime cieszą się obecnie większą popularnością. Dlatego, jako polska spółdzielnia, wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom, stąd nasz udział w programie promocyjnym żywności „Doceń Polskie”. 

Ser Mleczny Serenada to już drugi ser, który otrzymał miano TOP PRODUKT certyfikacji „Doceń Polskie”. W ubiegłym roku najwyższą liczbę punktów oraz godło otrzymał ser Salami Serenada.

Marka Serenada na stałe zagościła w serach i na stołach Polaków. Konsumenci cenią ją sobie za bardzo dobrą jakość, skorelowaną cenę oraz duży wybór rodzajów sera, znakomitych do kanapek, do dań na zimo i ciepło oraz jako smaczną przekąskę.